• Свеж
Модела Патент Патување Шминка И Додаток Правоаголник Носење Спојката Во Иридентен Со Едноставен Сребрен Хардвер И Црни Цевки

Модела Патент Патување Шминка И Додаток Правоаголник Носење Спојката Во Иридентен Со Едноставен Сребрен Хардвер И Црни Цевки

DEN 1439.84

Од стока
Во продавницата

Дизајнирана со прилично блескава боја, оваа спојка во тренд дава стилска изјава, со пространа главна преграда со патент. Преградата е доволно голема за да ги одржува сите ваши најважни работи организирани и достапни. Материјалот за бришење обезбедува лесно чистење. Обликувана од висококвалитетен материјал, оваа разноврсна спојка е совршена комбинација на мода и функција. Модела Патент Патување Шминка И Додаток Правоаголник Носење Спојка Во Иридентен Со Едноставен Сребрен Хардвер и Црни Цевки : Јасна иридентна боја. Лесен дизајн. Пространа преграда со патент. Црна серпентина патент со сребрен хардвер. Изработени од јасен пвц. Бришење.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне