• Свеж
Реставрирано Јаболко Вистински Безжични Слушалки Со Куќиште За Полнење, Бело, ВИПРБ-МВП22АМ А

Реставрирано Јаболко Вистински Безжични Слушалки Со Куќиште За Полнење, Бело, ВИПРБ-МВП22АМ А

DEN 2.33

Од стока
Во продавницата

Оваа ставка Е Реновирана Магија бидејќи никогаш не сте слушнале Air Pods Pro е дизајниран Да испорачува Активно Откажување На Бучавата за извонреден звук, Режим На Транспарентност за да можете да ја слушнете вашата околина и прилагодливо вклопување за целодневна удобност. И тие се подготвени да го користат веднаш надвор од случајот. Активно Откажување на Бучавата Неверојатно лесни слушалки за поништување на бучавата. Air Pods Pro користи два микрофони, микрофон свртен кон надвор и микрофон свртен кон внатре, за да создаде супериорно откажување на бучавата. Со континуирано прилагодување на геометријата на увото и вклопувањето на врвовите на увото, Активното Откажување На Бучавата го замолчува светот да ве држи целосно прилагодени на вашата музика, подкасти и повици. Режим на транспарентност префрлете се Во режим На Транспарентност и Air Pods Pro дозволете надворешниот звук да влезе, овозможувајќи ви да слушате и да се поврзете со вашата околина. Со внатрешна конус, тие се во согласност со обликот на вашето уво, обезбедувајќи Го Вашиот Airpods Pro во место. Карактеристики Air Pods Pro е отпорен на пот и вода за спортови и вежбање без вода и е оценет СО IPX4. Пот и водоотпорност не се постојани услови. Случајот за полнење не е потен или отпорен на вода. Потребна е сметка на i Cloud и mac OS 10.14.4, i OS 12.2, i Pad OS, watch OS 5.2 или тв ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ 13.2 или подоцна. Сири можеби не е достапна на сите јазици или во сите области, а карактеристиките може да варираат во зависност од областа. Траењето на батеријата варира во зависност од употребата и конфигурацијата. Дизајниран Од Епл. Активно Откажување На Бучавата. Повеќе прилагодливо вклопување и запечатување. Режим на транспарентност. Неверојатен квалитет на звукот Со АДАПТИВНИ EQ. Пот и водоотпорен (IPX4). Автоматски вклучен, автоматски поврзан. Лесно поставување за сите ваши уреди Со Јаболка. Брзо полнење во случајот. Куќиштето може да се полни безжично со помош на полнач со Сертификат Чи или со конектор За Молња. Продавачот Реновиран. Бела боја. Овој производ можеби не е сертифициран од производителот, но е професионално проверен, тестиран и исчистен од Реновирани Продавачи и Добавувачи на Програми. Целосно функционален производ Во Како Нова Состојба што може или не може да има мали козметички дефекти, флеки, вдлабнатини, гребнатини кога се држат приближно 12 инчи подалеку или помалку. Овој производ ги вклучува сите додатоци кои ќе бидат компатибилни и целосно функционални, но можеби не се оригинални. Пакувањето може да биде генеричко. Овој производ може да се врати во рок од 90 дена за бесплатно враќање или замена доколку не сте задоволни. Капацитетот на батеријата надминува 80% капацитет во однос на неговиот нов еквивалент.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне