• Свеж
Хари Потер И Полукрвниот Постер На Ѕидот Принц-Братство, 14.725 22.375

Хари Потер И Полукрвниот Постер На Ѕидот Принц-Братство, 14.725 22.375

DEN 303.84

Од стока
Во продавницата

Осветлете ја секоја просторија со Овој Хари Потер и Полукрвниот Ѕиден Постер Принц-Братство. Врамени Трендови Постерите се дизајнирани со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела и имаат чист, модерен дизајн и врвна сатенска завршница што ги подобрува боите за да се направи задебелена изјава за декор на ѕидот. Персонализирајте го вашиот простор со украсување со постери со врвни трендовски брендови иesетски дизајни. Без разлика дали сте Дете, тинејџер, па дури и возрасен, Трендовите Интернационал има постер што ќе ви се допадне. Трендови Меѓународни Хари Потер И Полукрвниот Принц-Братство Ѕиден Постер Врамени Трендови Постерите имаат премиум сатенска завршница која обезбедува динамични бои без рефлектирачки сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во различни бои за дополнување на секој декор. Лесна и лесна за закачување конструкцијата овозможува брза инсталација со помош на прицврстената закачалка за пила. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 14.725" х 22.375", со рамка : 16.5 "х 24.25" х.75".

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне