• Свеж
Пајл Девојки Долги Ракави Лабава Панталони Сет Симпатична Празнична Облека Цртан Филм Печатење Партија Дуксер Фустан+ Панталони Пролет Aut Тимови Светло Сина Сива ?

Пајл Девојки Долги Ракави Лабава Панталони Сет Симпатична Празнична Облека Цртан Филм Печатење Партија Дуксер Фустан+ Панталони

DEN 264.96

Од стока
Во продавницата

Опис : Пол : Деца,Бебе,Девојчиња,Детски Стил : Девојки Долги Ракави Облека Во Собата, Пролет Aut Дуксер Фустан + Панталони Во Собата, Две Парче Облека Тип На Шема : Цртан Филм Печатење, Замав, Мешавина : Како Што Покажува Сликата Големина : 90см, 100см, 110см, 120см, 130см, 140см (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 95% Памук, 5% Спандексваистлин : Еластична Должина На Половината : Долга Сезона : Пролет, Fall, Зимски Прилики : Дневна, Секојдневна, Игротека, Одмор, Одмор, На Отворено, Училиште, Роденденска Забава, Фотосесија, Игри На Плажа.Карактеристики : 1. Материјал : Мешавина Од Памук. Мека и удобна, нема штета за здравјето на кожата на девојчињата.2. Карактеристики : симпатичен дизајн на шема, цртан филм, животински принт, мрежа, врат на екипажот итн. Многу поубаво од сликите, бебињата ќе добијат тони комплименти за тоа, на децата ќе им се допадне.3. Големина : Децата на иста возраст може да се разликуваат во висина и тежина. Ве молиме следете ја табелата со големини за да изберете соодветна големина. 4. Прилики : Совршен За секојдневна, секојдневна, игротека, одмор, одмор, на отворено, училиште, роденденска забава, фотосесија, игри на плажа итн. Најдобар подарок за вашите деца.Содржина на пакетот : 1 х Девојки Дуксер Фустан 1 х Панталони (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Девојки 2 Парчиња Дуксер Фустан И Хеланки Облека За Панталони Облека За Мали Девојчиња Одговара На Деца Девојки Кои Му Даваат На Вашето Дете Прецизно Вклопување. Материјал-95%Памук, 5%Спандекс. Памучна Ткаенина за Овие Комплети Панталони Е Мала Тежина, Издржлива И Добра Апсорпција на Пот Што одговара За Пролет Fall Облечена. Дизајн-Фустан Со Дуксер Со Врат На Екипажот Со Долги Ракави Со Цртан Филм, Ги Прави Децата Да Изгледаат Повеќе Активности и Трендовски. Долгите Хеланки Панталони Со Покриен Еластичен Појас Ги Одржуваат Децата За Дневна Удобност, Одлично Се Вклопуваат како Игротека. Повод-Комплети За Облека Со Секојдневен Дизајн Погодни За Деца Секојдневно во сите Прилики со Симпатичен Изглед, Како Што Се Училиште, Одмор, Враќање Дома и др. Идеален Подарок за Вашата Ќерка, Внука. Мерење - Нашиот Костум За Облека За Бебиња За Девојчиња. Ве молиме Пронајдете Ја Табелата Со Големини за Вашата Референца.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне