• Свеж
Гвиеопда Дете Бебе Девојки Плетени Џемпер Кукла Јака Капчиња Копче Надолу Кардиган Палто Надворешна Облека

Гвиеопда Дете Бебе Девојки Плетени Џемпер Кукла Јака Капчиња Копче Надолу Кардиган Палто Надворешна Облека

DEN 0.67

Од стока
Во продавницата

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка ја продава тофи од пазарот Џојбај.Големина(см)ttttt t. 66t Должина : t29t Bust : t52tadvisted Возраст : t0 - 3 Месеци. 73 t Должина : t31t Bust : t56tadvisted Возраст : t3-6 Месеци. 80 t Должина : t33t Bust : t60tadvisted Возраст : t6 - 12 Месеци. 90 t Должина : t35t Bust : t64tadvisted Возраст : t12 - 18 Месеци. 100 t Должина : t37t Bust : t68tadvisted Возраст : t18 - 24 Месеци. tttt T T T T T T Tt T T T 66 t Должина : t11, 42 t Bust : t20, 47 tadvisted Возраст : t0 - 3 Месеци. 73 t Должина : t12. 20 t Bust : t22. 05 tadvisted Возраст : t3-6 Месеци. 80 t Должина : t12, 99 t Bust : t23, 62 tadvisted Возраст : t6 - 12 Месеци. 90 t Должина : t13, 78 t Bust : t25, 20 tadvisted Возраст : t12 - 18 Месеци. 100 t Должина : t14,57 t Bust : t26, 77 tadvisted Возраст : t18 - 24 Месеци. Спецификација : . Материјал : 95% памук 5% полиестер. Должина На Ракавот : Долго. Тип На Шема : Возбудува. Пол : Девојка. Тип На Ставка : Џемпер . Вклучен Пакет : . 1 х Кардиган Џемпер . Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете разлика од 2-3% според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот.(1 инч=2,54 см). 3. Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Плетениот џемпер За Бебиња е изработен од 95% памук 5% полиестер, лесен, безбеден за кожата и лесен за миење. Не грижете се дека тоа ќе и наштети на кожата на вашите деца. Дизајн : џемпер За Новороденчиња, долг ракав, јака за кукли, затворање со копчиња на предната страна, плетен џемпер од кардиган, многу симпатичен. Прилика : кардиган за девојчиња е погоден за секојдневно секојдневно носење, активност на отворено, носење игри, забава на пријатели, семеен собир, фотосесија, црква, роденден, прослава, училиште и така натаму. Подарок : Бебе плетени тимови. Одличен подарок за роденден, фестивали, одмор, одмор или секојдневно изненадување. Супер мека и модна облека за девојки. Пакет Вклучени : 1 х бебе џемпер. Модната едноставна облека за бебиња ја прави вашата девојка слатка и симпатична.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне