• Свеж
Цимери Трансформатори Црвена, Жолта И Сина Автоботи Кора И Стап Ѕид Налепници, во. во

Цимери Трансформатори Црвена, Жолта И Сина Автоботи Кора И Стап Ѕид Налепници, во. во

DEN 320.00

Од стока
Во продавницата

Украсете го просторот на вентилаторот На Трансформаторите со овие официјално лиценцирани Трансформатори : Возраст на Истребување излупете и залепете ѕидни налепници. За украсување, едноставно излупете и залепете налепници на која било мазна, рамна површина. Цимерите ѕидните налепници може да се отстранат, репозиционираат и повторно да се користат онолку често колку што е потребно. На ѕидот по отстранувањето не се оставаат лепливи остатоци. Ѕидовите остануваат чисти секој пат! Идеален и за долгорочна и за привремена употреба, користете налепници За цимери за украсување ѕидови, мебел, апарати, врати, прозорци и многу повеќе. Стил вашиот простор денес Со цимери ѕид налепници. Доаѓа со 20 налепници. Налепниците се распоредуваат во големина од : 2"W x 2,8 " H до 9,25"W x 11" H. Лесно за нанесување-само излупете и залепете. Се препорачува за употреба на која било мазна, чиста површина. Отстранлив и репозициониран без лепливи остатоци оставени зад себе. Повторна употреба од еден простор до друг. Отпечатен на безбеден, висококвалитетен материјал кој нема штетни хемикалии. Совршен за спални соби, простории за живеење, канцеларии и многу повеќе. Идеален и за изнајмувачи и за сопственици на куќи. Исчистете ја и оставете ја површината да се исуши пред нанесувањето за најдобри резултати. Целосно усогласен Со Законот за Подобрување на Безбедноста на Потрошувачите (КПСИЈА).

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне