• Свеж
Сјајна Светка Завеси Во Позадина Треперлива Фото Студио Позадини За Ноќта На Вештерките Божиќни Божиќни Украси Сребрена Ширина 24 Висока 95

Сјајна Светка Завеси Во Позадина Треперлива Фото Студио Позадини За Ноќта На Вештерките Божиќни Божиќни Украси Сребрена Ширина

DEN 271.68

Од стока
Во продавницата

Спецификација : Сосема Нов Материјал : Полиестерстил : Модерен Степен На Засенчување : 40-70%(Затемнување)Стапка На Засенчување : Затемнување Тип : Завеса За Затемнување, Сјајна Завеса Дизајн : Џеб На Прачка/Врв На Слот Боја И Шема : Како Што Е Прикажано На Сликата Големина : Апро : Ширина Должина Карактеристика : 1.Сјајната завеса со дизајн е лесна, мека, приватна и дише, еднобојна шема на оваа модерна завеса изгледа мода и прекрасна, што ги прави завесите со допир на природата и едноставна.2.Овие завеси со светки ја одржуваат вашата соба поладна во лето и потопла во зима и додаваат стил во вашата соба и ги прават вашите прозорци да изгледаат многу тренди.3.Луксузната завеса може да филтрира многу директна светлина и да го балансира нивото на светлина помеѓу затворен и надворешен простор, да обезбеди пријатна и релаксирачка околина за вашето семејство во опремувањето на домот.4.Врвот завеса слот е убав дом декор. Во голема мера се користи во дневна соба, спална соба, кујна, кафе куќа, детска соба, расадник, балкон, канцеларија, дури и декор за шумски забави, може да се користи каде сакате.Пакетот Вклучува : 1/2 ПАРЧИЊА x Завеси (Ако треба да ја покриете двете страни на прозорецот, можеби ќе треба да купите 2 парчиња.) Известување : 1. Ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-2 см поради рачно мерење.2. Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде мала различна од бојата прикажана на сликите. Ве Молиме Разберете, Благодарам! Стил : 1 Панел Завеса За Затемнување, Завеса Со Еднобојни Прозорци, Завеса За Свадбени Завеси, Третман На Сјајни Прозорци, Завеси За Светки, Позадина За Забави, Позадина На Светки. Ткаенина за завеси : Изработена од мазна полиестерска ткаенина, ги прави овие завеси многу пријателски за кожата и се чувствуваат удобно, обезбедуваат да влезе свеж воздух, овие завеси сигурно ќе додадат допир на убавина во вашиот домашен декор. Модерен и Луксуз : завесите се полутранспарентни и издржливи, ќе создадат прекрасен амбиент,завесите за затемнување можат да обезбедат малку приватност во меѓувреме дозволете доволно светлина да влезе. Повеќе Прилики : завесите за затемнување може да се користат за дневна соба,спална соба,детска соба,расадник,трпезарија, кујна, кафуле и врата. завесите ќе ја осветлат вашата соба со живост. Повеќе Боја За Избор : Достапни завеси во повеќе бои за избор, овој панел за завеси може да се користи сам или во комбинација со друга завеса за затемнување, и двата начини ќе изгледаат прекрасно во вашата дневна соба или спална соба.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне