• Свеж
Склопување На Црево За Притисок На Серво Волан - Елитни Црева Одговара изберете: 2006-ШЕВРОЛЕТ ИМПАЛА, 2006-ШЕВРОЛЕТ МОНТЕ КАРЛО

Склопување На Црево За Притисок На Серво Волан - Елитни Црева Одговара изберете: 2006-ШЕВРОЛЕТ ИМПАЛА, 2006-ШЕВРОЛЕТ МОНТЕ КАРЛО

DEN 2.33

Од стока
Во продавницата

Притисок Линија Собранието Еделман Елита 92271 E Притисок Линија Собранието. Перформансите на супериорниот температурен опсег обезбедуваат функција на која било температура. Извонредната импулсна издржливост ја зголемува долговечноста на цревото. Конструиран во форма, вклопување и функција НА ОЕМ за да се обезбеди леснотија на инсталација и тековни перформанси. Одговара Изберете : 2006-2011 ШЕВРОЛЕТ ИМПАЛА 6 Цил 3,5 Л 2006-2007 ШЕВРОЛЕТ МОНТЕ КАРЛО 6 Цил 3,5 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне