• Свеж
Realtree Buckshot Bliber лесни печени кафе-парчиња за пиварите на Keurig K-Cup, Count

Realtree Buckshot Bliber лесни печени кафе-парчиња за пиварите на Keurig K-Cup, Count

DEN 2.00

Од стока
Во продавницата

Сакате светло печење за тие утра кога ќе ловите игри-или само сонувате за тоа? Еве го. Нашата мешавина од Buckshot е светло-тело, мазно и лесно пиење. Вратете се, опуштете се и повторно вчитајте со друга чаша. Сакате светло печење за тие утра кога ќе ловите игри-или само сонувате за тоа? Еве го. Нашата мешавина од Buckshot е светло-тело, мазно и лесно пиење. Вратете се, опуштете се и повторно вчитајте со друга чаша . богати кафиња за дегустација-инспирирани од опрема што најмногу ги сакаме. Подигнете чаша и излезете таму. Дополнителни свежи основи што се филтрираат приготвувани со 100% премија арабика зрна кафе. Совршено печено и совршено заземјување за совршена шолја кафе . Квалитетот започнува со избор на најдобри грав за да се создаде нашата кафиња со недвижнини, но тоа не застанува тука. Секоја чаша поминува низ тест за квалитет од 5 точки што ги испитува мелењето, аромата, вкусот, печатот и самата чаша. Вие сте лов на најквалитетно кафе е завршено. Гордо печени во САД . Под-овите за кафе во Realtree се компатибилни со 2,0 пивари на Keurig K-Cup . Keurig Dr Ppeper Inc. Keurig, Green Mountain и K-Cup се регистрирани трговски марки на Keurig Dr Ppeper Inc. Realtree Cafe не е поврзано, одобрено , или поврзано со Кеуриг Д -р Пепер АД.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне