• Свеж
Женска Галаксија Мечка Кт Б Ц Сив Широк Врат Дуксер Голем

Женска Галаксија Мечка Кт Б Ц Сив Широк Врат Дуксер Голем

DEN 319.84

Од стока
Во продавницата

Одрекување : поради Специјализираниот процес на перење, секоја кошула е уникатна. Овој трендовски дизајн е оригинален и прави совршен додаток на вашата колекција облека. За Дополнителни Производи посетете ја нашата продавница, имаме нешто за секого. Маици, Бејзбол Маици, Блузи За Тенкови, Жици, Кошули За Вежбање, Дуксери, Дуксери, Шорцеви, Џогери и многу повеќе. Печатени Во Америка; Испратени Од Калифорнија; Сад Стандардна Големина;.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне