• Свеж
Подобри домови и градини 4. Канта за складирање на ткаенини со единечна единечна единечна единица, мулти-боја

Подобри домови и градини 4. Канта за складирање на ткаенини со единечна единечна единечна единица, мулти-боја

DEN 3.33

Од стока
Во продавницата

Користете ја кантата за складирање на коцки за ткаенини и градини и градини за да помогнете да го одржувате вашиот дом организиран. Совршено е за складирање на различни предмети како училишни материјали, ќебиња, чевли, книги и многу повеќе. Достапно е во најразлични модерни дизајни и бои, така што можете да изберете оној што најдобро одговара на вашиот стил. Користете го во вашиот за поорганизиран и уреден дом. Создадете совршен простор за живеење со подобра корпа за складирање на коцка за ткаенини домови и градини. Нередот може да се акумулира и да го направи вашиот дом да се чувствува помал отколку што е всушност. Организирајте ги вашите работи со соодветно решение за складирање. Канти за складирање и кутии се одлични за играчки и книги. Заштедете простор во вашата бања или перална со нова попреница. Организаторите на плакарот и чевлите се одличен додаток на вашата спална соба ако сметате дека никогаш не можете да ја пронајдете вистинската облека и сакате вашата гардероба да заземе помалку простор. Подобри домови и градини за складирање на коцка за ткаенини (12,75 "x 12,75"), единечна единица, повеќе бои : одлично, модерен погоден за дневната соба, студија, спална соба, област за игра или ден. Вклучува 1 корпа со рачки. Ви помага да создадете поорганизиран, чист и удобен простор за живеење. Компатибилен со нашите подобри организатори за складирање на коцки за домови и градини (продадени одделно). Димензии на коцка на ткаенини : 12,75 "L x 15" D x 12.75 "H (32,4cm x 38cm x 32.4cm).

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне