• Свеж
Летен Клиренс За Заштеда!Мојата Нарачка Жени Модни Сарафани Макси Фустан Фустан Чевли За Мажи Фустан Во Смена Жени Фустан Со Едно Рамо Секојдневен Женски Одморали?

Летен Клиренс За Заштеда!Мојата Нарачка Жени Модни Сарафани Макси Фустан Фустан Чевли За Мажи Фустан Во Смена Жени Фустан Со

DEN 1.00

Од стока
Во продавницата

Женска Модна Летна Маица Лабава Туника Блуза1. Карактеристики : Секојдневни Блузи, Отпечатоци, Секојдневни Маици, Врат На Екипажот, Модни Маици, Кратки Ракави, Маици Со Пуловер, Секојдневни Блузи, Секојдневна Облека, Трендовски Моден Дизајн, Летни Секојдневни Кошули.2. Материјал : Полиестер, изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен, мек и удобен.3. Прилики : Секојдневен, Дневен, Одмор, Забава, Датира, Матурска, Собир, Свадба, Работа и Дома итн.4. Ве молиме запомнете : Рачно перење во ладна вода или машинско перење на нежен циклус/не избелувајте/исушете ја линијата. Нашата облека е дизајнирана според Азиската стандардна големина, што значи дека ќе биде помала од нормалната Европска големина. Значи, ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини, можете да ја најдете во нашите слики или опис. Се препорачува да изберете 1-2 големини поголеми од вообичаеното, што ќе биде посоодветно за вас.Сезона : Лето/Aut/Пролет : Женски, Женски Повод : Насекаде Материјал : Тип На Полиестерпетер Тип : печатењејака : тркалезен декстил : Секојдневен, Моден Должина : Редовна должина на Ракавот : метод на кратко миење ракави : рачно миење во ладна вода, закачете или исушете го линијаташто Ќе Добиете : 1 Женски Врв (Еден Врв Само За Вас) WXLWZYWL Дами Дозвола, Жени кошули, Летни Маици За Жени, Секојдневно Печатење Лабави Маици Пуловер Врвови. Овој женски врв е совршен со вашите омилени фармерки, топли панталони или слаби панталони. Создадете урбана, зрела, секси, модерна и напредна. Погоден за носење жени и млади луѓе. Овој врв може да ја одразува вашата секси крива на телото, природна и дарежлива, елегантна и висока класа е првиот впечаток што другите го гледаат за вас. Лесен еластичен материјал, дише, но не проѕирен, супер мек и мазен, добар избор за носење и совпаѓање. Опции за перење : Рачно перење во ладна вода/машинско перење на нежен циклус/Суво чистење.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне