• Свеж
Без граници на јуниорите влечење на фармерките од пламен

Без граници на јуниорите влечење на фармерките од пламен

DEN 344.00

Од стока
Во продавницата

Додадете малку одблесок на вашиот секојдневен изглед. Без границите што се повлекуваат на фармерките од пламен може да се спарат со толку многу различни врвови и додатоци! Високо половината и без напор за да се лизне, овие фармерки се совршено парче за секојдневен ден. Чувајте го изгледот нежен со графички мета и омилените мото чизми или подгответе го со патики и симпатичен поло. Исклучиво на. Материјал : 71% памук/24% полиестер/3% рајон/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Подигање : Високо. Затворање : Повлечете го стилизирањето со еластична лента за половината за дополнителна удобност. Ockебови : Ништо. Карактеристики : разгорена нога; исцрпено полите. Повлечете се фармерки од пламен за жени од без граници.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне