• Свеж
Бела Модерна Рамна Монтажа Тавански Вентилатор Со Низок Профил Кристално Таванско Светло со Далечинско И Затемнето Светло

Бела Модерна Рамна Монтажа Тавански Вентилатор Со Низок Профил Кристално Таванско Светло со Далечинско И Затемнето Светло

DEN 2079.84

Од стока
Во продавницата

Добијте модерен стил и уживајте во освежувачкиот ветер со Овој Современ Вентилатор на Таванот Бела Депо. Со сечила што се повлекуваат и стилски вентилатор, Овој Современ тавански вентилатор без сечила сигурно ќе го разубави декорот на вашиот простор за живеење. Интегрираното LED светло помага да се обезбеди осветлување на околината и да се заштеди на сметката за електрична енергија. Моторот со 6 брзини обезбедува правилно движење на воздухот по потреба. Ако барате вентилатор што е на најсовремениот дизајн и функција, ова е вентилаторот е местото каде што е. Детали : . Боја : Бел Материјал : Метал, Пластика, кристал напон : 110 -120 волтбојна температура : Постепено Затемнувачки (3 светлосни циклуси)Реверзибилен : Дездимер Прекинувач : нолајт извор тип : Вклучен Е Комплет За Ледлајт : Вклучен Е Далечински Управувач вклученодалечни Батерии Вклучена Моќност на светлината : 36 Број На Сечила : 3спеед : 6локација : Внатрешна Големина На Просторијата : Мала-годишна Гаранција На Сите Други Делови реверзибилни сечила : сечилата може да се сменат за да се излади летото и Да се Загрее Вашиот Победник. Затемнета Светлина : светлината може постепено да се затемнува со три кругови во боја, вклучувајќи топла/ладна/неутрална светлина. 6 Брзина : постојат шест брзини на ветерот од ниска до висока. Детали . Бренд : Бела Депо. Боја : Крем Бела. Материјал : Метал, Пластика. Напон : 110 -120 Волти. Тип на извор на светлина : ЛЕР. Вклучен Лесен Комплет : Да. Светлосна Моќност : 30 В. Затемнувачко Светло : Да. Затемнувач Прекинувач : НЕ. Реверзибилни Ножеви : Да. Ротирачки Сечила : 360 степен. Број На Ножеви : 7. Брзина : 6. Контрола : Вклучен Далечински Управувач /Паметна АПЛИКАЦИЈА. Вклучени Далечински Батерии : Да. Локација : Само Во Затворен Простор. Големина на соба : Мала Едногодишна гаранција за сите други делови. Ве молиме слободно контактирајте не преку нашата е-пошта ако има какви било прашања, и ние ќе одговориме за 24 часа.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне