• Свеж
Стрипови Готам Витези-Робин Ѕид Постер со Притисни Иглички, 14.725 22.375

Стрипови Готам Витези-Робин Ѕид Постер со Притисни Иглички, 14.725 22.375

DEN 159.84

Од стока
Во продавницата

Овие Трендови Меѓународни ДК Стрипови Готам Витези-Робин Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Меѓународни Трендови, ДОО е водечки издавач и производител на лиценцирани постери, календари, налепници и производи за социјални канцелариски материјал. Трендови Меѓународните Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај За Фотографија. Вклучува 30 Туркачи со проѕирни пластични глави и точки од челични игли. Печатени на барање користејќи најдобра технологија за печатење во класа. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 14.725 "х 22.375".

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне