• Свеж
Фигурина Статуа Среќа Статуи Колекција Фигурини Минијатурна Смола Богатство Торта Топпер Животно Мини Зодијак Кинески

Фигурина Статуа Среќа Статуи Колекција Фигурини Минијатурна Смола Богатство Торта Топпер Животно Мини Зодијак Кинески

DEN 1.00

Од стока
Во продавницата

Опис. Овој извонреден украс е уникатен и креативен додаток. тоа ја украсува вашата работна површина во канцеларија или дома. Тоа е прекрасно . присутни . за фестивалот. Компактен дизајн на големина, кој нема да потрае премногу простор. Карактеристики. - Боја : Избрани. - Материјал : Смола. - Големина : Околу 7, 50Х5, 00Х4, 50см/2, 95Х1, 97Х1, 77ин. - Статуата за дизајн на тигар е совршена за сувенири, колекционерски предмети, деловни подароци, подароци за празнична декорација итн. . - Украсот за декор на тигар е изработен од врвен материјал, безбеден и издржлив за долготрајна употреба. - Уникатен и нежен дизајн на изглед за моделирање на тигар, кој е извонреден и роман. - Се одликува со фина изработка и извонредни детали, обезбедуваат практичност и популарност. - Добра стабилност, не е лесно да се преврти, не сакаат керамика декорација која е лесно да се скрши. Статуата за дизајн на тигар е совршена за сувенири, колекционерски предмети, деловни подароци, подароци за празнична декорација итн. Украсот за декор на тигар е изработен од врвен материјал, безбеден и издржлив за долготрајна употреба. Уникатен и нежен дизајн на изглед за моделирање на тигар, кој е извонреден и роман. Карактеристики на парична казна изработка и исклучителни детали, обезбеди практичност и популарност. Добрата стабилност, не е лесна за превртување, не ја сакаат керамичката декорација која лесно се крши.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне