• Свеж
Женски Дуксер Од Екипажот Секојдневен Графички Печатење Со Букви Модни Врвови Со Пролетен Пад Со Долги Ракави Лабаво Вклопување Лесни Удобни Врвови За Пуловер

Женски Дуксер Од Екипажот Секојдневен Графички Печатење Со Букви Модни Врвови Со Пролетен Пад Со Долги Ракави Лабаво Вклопување

DEN 479.84

Од стока
Во продавницата

Жените Секојдневен Полн Ракав Круг Вратот Блузи Лабава Кошули Блуза Денот На Вљубените Печати Графички Дуксеркарактеристики : 1.турс : Обични Врвови,Печатење,Секојдневен Дуксер,Тркалезен Врат,Модна Маичка,Долг Ракав,Дуксер Со Пуловер, Секојдневни врвови,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Зимска секојдневна Блуза.2.Материјал : Полиестер, Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен. 3.Дуксерот го прави посекси и попривлечен за носење. 4.Повод : Секојдневен, Дали, Роденден, Запознавање,Fall,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, И Пролет.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Сезона : Зима, Aut, Пролет : Женска Прилика : Дома,Дневен Материјал : Полиестерстил : Секојдневен,Моден Ракав Должина : Долги Ракави : одговара на големината на дебелината : Стандардно како да се мие : Миење Раце ,Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА женски дуксер за женски модни дуксери и дуксери божиќни дуксери за жени жени Дуксер Дуксери Со Врат На Екипажот Преголем Дуксер За Жени Дуксери Со Врат На Екипажот Женски Дуксери За Тинејџерски Девојки Дуксери За Жени Лабави Женски дуксери дуксери весели И Светли дуксери да, јас сум ладна Дуксер Жени. црн дуксер графички дуксери за жени дуксер за девојки бел дуксер божиќни дуксери за жени 2022 фустан со дуксер удобен оригинален дуксер со качулка дуксер со качулка женски исечен дуксер зелен дуксер преголем дуксер женски дуксери без качулка црвен дуксер розов дуксер ќебе графички дуксери црн дуксер. дуксери за жени женски дуксери ќебе качулка поштенски качулка жени црни дуксери за тинејџерки удобни ќебе дуксери графички дуксери женски дуксери пуловер преголеми дуксери за жени графички дуксери шерпа дуксер црн патент дуксер бел дуксер руно дуксер женски дуксери дуксери преголеми ќебе качулка качулка ќебе симпатична дуксери исечени качулка загреан дуксер едно парче качулка женски дуксери пуловер носен ќебе качулка божиќ дуксер камо качулка фланелен дуксери за жени розова качулка женски дуксери поштенски кул дуксери графички дуксер. женски дуксери пуловер женски џемпери и пуловери четвртина патент пуловер жени половина патент пуловер жени женски дуксери пуловер пуловер џемпер со пуловер со долги ракави жени џемпери со пуловер за жени 1/4 пуловер со патент женски пуловер. кардиган џемпери за жени преголеми џемпери црвени џемпери за жени празнични џемпери плус големи џемпери црни џемпери џемпери женски џемпери fall 2022 џемпер фустани за жени 2022 џемпери џемпер елек долги џемпери за жени џемпер со желка женски исечени џемпери од рамо џемпери за жени џемпери од туника дамски џемпери трендовски слатки џемпери за жени плус големина божиќ џемпер против вратот џемпер жени кабел плете џемпер жени секси џемпери.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне