• Свеж
Каловеј Милс Регенси Монограм Надворешна Врата 24 36 1.5

Каловеј Милс Регенси Монограм Надворешна Врата 24 36 1.5

DEN 0.33

Од стока
Во продавницата

Добредојдовте гости со оваа прекрасна лак монограмирана врата. Тешка, но сепак елегантна, оваа подлога е изработена од издржлива гума и природна кокошка. Отпорни на временски услови и еластични за густ сообраќај, густата кокошка ги чисти чевлите, чувајќи ги остатоците од вашиот дом. Вакуумирајте, исчистете или лесно исчистете го цревото и оставете да се исуши. * Екстра дебела за драматичен, елегантен изглед• цела сезона, брза боја и толерантна на временските услови• 100% Природна кокошка• Димензии : 36l x 24 W x 1,5 H во• прави одличен подарок!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне