• Свеж
Малињ Постер Печатење-Хуан Пабло Де

Малињ Постер Печатење-Хуан Пабло Де

DEN 0.67

Од стока
Во продавницата

Печатење на малигни Постери-Хуан Пабло де (24 х 18) ќе направи совршен додаток на вашиот дом или канцеларија или примач на подароци. Ова лиценцирано Ликовно Печатење беше репродуцирано На Врвна Тешка Берзанска Хартија која ги доловува сите живописни бои и детали за оригиналот. Овој прекрасен Отпечаток На Постер За Ликовна Уметност е подготвен за закачување или врамување и бродови во преголема цевка за максимална заштита. Печатење на малигни Постери-Хуан Пабло Де (24 х 18).

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне