• Свеж
Дами Рамни Чевли Мокасини Со Тркалезни Прсти Се Лизгаат На Станови Патуваат Меки Удобни Мокасини Со Низок Врв Бели 7

Дами Рамни Чевли Мокасини Со Тркалезни Прсти Се Лизгаат На Станови Патуваат Меки Удобни Мокасини Со Низок Врв Бели 7

DEN 335.84

Од стока
Во продавницата

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дама, Женски Стил : Станови, Рамни Чевли, Мокасини, Чевли За Пешачење, Мокасин Тип На Шема : Цврста Боја : Портокалова, Бела, Црвена, Сина, Црна (По Избор)Големина : САД 5, САД 5.5, САД 6, САД 7.5, САД 8.5, САД 9, сад 9.5 (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Горен Материјал : Материјал За Пуутсол : Тип На Гумена Пета : Рамно Прицврстување : Лизгајте На Типот На Прсти : Висина На Тркалезна Цевка : Ниска Топ Сезона : Пролет, Лето, Есенски Прилики : Секојдневни, Дневни, Модни Карактеристики : 1. Удобен и мек стп материјал, едноставниот и дарежлив обичен горен дел ја покажува текстурата на чевлите, правејќи ги чевлите поскапи.2. Поставата за чевли има нежна и мека текстура, која е мека и пријателска за кожата и е удобна за носење.3. Гумен надворешен ѓон, еластичен, флексибилен и удобен, нелизгачки и отпорен на абење.4. Класичниот мокасински прст на рамни чевли изгледа полесен и поелегантен, откривајќи го стапалото, исто така, ги прави нозете визуелно да изгледаат витки.5. Овие Станови за жени се погодни во сите прилики, како што се канцеларија, забави, работа, приеми, шопинг, пешачење итн. погоден за сите патувања и секојдневни прилики.Содржина на пакетот : 1 Пар Чевли (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-2мм се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) стп горна, мазна и лесна за чистење, задебелена платформа и ѓон, флексибилно и удобно, стабилно одење. Направени за Удобност : становите удобната влошка и поставата имаат мазен стп материјал, мек и нелеплив, удобен и лесен за носење, може да се облечат без чорапи, неограничени, да уживаат во забавата при одење. Практично Лизгање : дизајн На Лизгање за брзо и лесно вклучување и исклучување. Овие удобни мокасини се совршени за секоја облека. Тоа може да се носи околу куќата и канцеларијата или да оди со нив за шопинг целиот ден и да не се уморни. Ѓон против Лизгање : Мокасините Што не Се Лизгаат Имаат флексибилни гумени задници што нема да се лизгаат при одење. Секојдневно Од Суштинско Значење : скроените линии на класичниот мокасин го прават главен производ за гардероба што никогаш нема да излезе од мода.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне