• Свеж
иловезија Женско Породилно Доење Доење Ноќна Облека Породилно Породување Фустан Болничка Наметка Црна+Кафе+Сина Големина 2XL

иловезија Женско Породилно Доење Доење Ноќна Облека Породилно Породување Фустан Болничка Наметка Црна+Кафе+Сина Големина 2XL

DEN 559.84

Од стока
Во продавницата

Материјал : 92% Најлон+8% Спандекстил : Секојдневен Ракав : Сезона Без Ракави : Пролет, лето, fall, зимска пригода : Секојдневно носење, лежење, болничка наметка, труд, испорака дизајн : Вграден беспрекорен градник за нега, затворање со една рака, прилагодливи ремени, отстранливи влошки, долна чипка, Долга должина Машина За Перење, Рачно Перење Препорачани 92% Најлон+8% Спандекс нуди растегливо И Удобно Искуство. Затворачите со Една Рака нудат лесен пристап до медицинска сестра. Прилагодливи ремени за рамо за персонализирани вклопувања. Отстранливи влошки од пена за дискреција и форма. Овој фустан за нега има и мода и функција. Погоден за носење низ куќата или лежење.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне