• Свеж
Печат Лепило Вратата Лента Нацрт Исклучи Лента Времето Затка Силиконски

Печат Лепило Вратата Лента Нацрт Исклучи Лента Времето Затка Силиконски

DEN 162.88

Од стока
Во продавницата

Детали : * Ново Лепило Под Лентата За Заптивање На Дното На Вратата* самолепливиот дизајн го олеснува лепењето на вратата* Водоотпорен и звучен доказ, дозволено да се инсталира во влажна средина* делот со самолеплив лепак прифаќа тврд ПВЦ, што осигурува дека тесно контактира со дното на вратата, додека другиот дел е мек пвц со прекрасен ефект на запечатување и нема повреда на подот.* Тоа им помага на вашата врата печат и, задржи грешки исклучување и блокирање на ладно и топол воздух крст.* Погоден за 0-18мм спецификации : *Материјал : Пвц* Димензии(прибл.) Должина : 1м/ 39,4 инчи; Ширина : 3,6 см/ 1,4 инчи.* Боја : кафеава/ Бела/ Сива/ Транспарентна содржина На Пакетот : 1* Долна Лента За Заптивка : боите може да бидат мала разлика за различниот дисплеј на мониторот. Ве молиме проверете колку што е можно за да бидете сигурни дека предметот е вашата потреба.Ве молиме дозволете 0,5-1 инчна разлика поради рачно мерење.(1 инч=2,54 см) висококвалитетен производ, секој процес е строго имплементиран во согласност со стандардите на процесот. Совршен сооднос цена-перформанси, заштедете повеќе пари. Ние ЌЕ го испратиме ПОБРЗО, кога ќе ја поставите нарачката. Секој клиент може да ужива во поврат од 30 дена За Оштетени / Квалитетни Проблеми. Ако имате какви било прашања,слободно контактирајте не,ние ќе ви го решиме.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне