• Свеж
Sulky Леплива Фабрика-Солви Стабилизатор Ролна, 12 Yds

Sulky Леплива Фабрика-Солви Стабилизатор Ролна, 12 Yds

DEN 2.33

Од стока
Во продавницата

Оваа Мрзлива Леплива Ролна За Стабилизатор Со Растворлива Ткаенина има самолеплива подлога. Без хартиена компонента, се мие брзо и целосно секој пат. Овој разноврсен и сигурен Мрзлив Леплив Стабилизатор е корисен додаток на комплет за занаетчиски алатки. Тоа ви овозможува лесно да работите со дизајни за вез, апликации, игла, ватирање и многу повеќе. Ролната мери 12 " од 6 јд. Сулки Леплива Фабрика-Солви Стабилизатор Ролна, 12 " х 6 јд : Самолеплива подлога. Печатете, копирајте или нацртајте го вашиот дизајн на неа. Залепете го дизајнот на место за рачно везење, апликација, игла или ватирање. Нема хартиена компонента. Се мие брзо и целосно секој пат. Се увезува мрзлив Стабилизатор. 12 " x 6 yds.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне