• Свеж
Лументо Момчиња Девојчиња Чорапи Патики Спортски Атлетски Чевли Плетени Горни Чевли За Трчање Лесни Тренери Удобност При Одење Мрежа Црн 5Ј

Лументо Момчиња Девојчиња Чорапи Патики Спортски Атлетски Чевли Плетени Горни Чевли За Трчање Лесни Тренери Удобност При Одење

DEN 319.84

Од стока
Во продавницата

Опис : Пол : Унисекс Деца, Девојчиња, Момчиња, Детски Стил : Патики, Тренери, Атлетски Чевли, Чевли За Трчање, Секојдневни Чевли, Чевли За Пешачење, Чевли За Теретана, Патики За Чорапи Тип На Шема : Цврста Боја : црна, розова големина : САД 11 C, САД 11.5 C, САД 12 C, САД 13 C, САД 1 Y, САД 2 Y, САД 2.5 Y, САД 3 Y, САД 4 Y, САД 4.5 Y, сад 5ј (Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Горен Материјал : Материјал За Ткаење На Мува : Тип На Евахел : Прицврстување На Платформа : Тип На Чипка На Прсти : Висина На Тркалезна Цевка : Ниска Сезона : Пролет, Лето, Fall, Зимски прилики : секојдневни, ДНЕВНИ, ВНАТРЕШНИ, НАДВОРЕШНИ, ПРАЗНИЧНИ, СПОРТСКИ, УЧИЛИШНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : 1. Удобно Вклопување : Овие патики за чорапи се дизајнирани со удобно вклопување што гарантира дека вашите деца можат да трчаат и да играат цел ден без непријатност. Тие имаат ткаенина за дишење што ги одржува стапалата ладни и суви.2. Ѓон Отпорен на лизгање : Изработени со висококвалитетни материјали, овие патики се изградени да траат. Тие имаат флексибилен ѓон ЕВА кој обезбедува одлична влечна сила и може да го издржи абењето на секојдневната употреба.3. Моден Дизајн : прилагодливиот дизајн на врвка обезбедува удобно вклопување за деца, лесен за носење и полетување. Овие патики доаѓаат во класична боја кои сигурно ќе им се допаднат на секое чувство за стил кај децата. 4. Флексибилност : Дизајниран имајќи ја предвид флексибилноста за природно движење и леснотија на игра.5. Одлично за различни активности, од спорт до секојдневна облека. Погоден за одење, трчање, спорт, на отворено, патување, вежбање и други активности во затворени простории и на отворено.Содржина на пакетот : 1 Пар Патики За Деца (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) ГОРЕН ДЕЛ ШТО ДИШЕ : горниот дел од Плетената ткаенина нуди удобност и максимална издржливост; ткаенина што дише внатре, држете ги децата подалеку од мирисот на стапалото. Лесни : нашите чевли за момчиња и девојчиња се неверојатно лесни и стилски. Вашето дете ќе стане лесно и слободно да трча или да скока, избегнувајте каква било спортска повреда предизвикана од тешки чевли. УДОБНОСТ И ИЗДРЖЛИВОСТ ЃОН : овие детски патики за девојчиња и момчиња се изработени со мек ѓон и материјал што дише, нудат ултра лесна поддршка. Надворешен ѓон за нелизгање и отпорен на абење. ПРИЛАГОДЛИВА ВРВКА : супер лесното лизгање на патики за девојчиња момчињата имаат затворање со чипка што им помага да останат вклучени. Вашите деца можат да ги користат врвките за флексибилност контролирајте ја затегнатоста на чевлите. ПРИЛИКА : Овие Патики За Трчање За Деца се совршени за тенис, пешачење, пешачење, играње, танцување, џогирање, трчање, вежбање, пешачење, часови во теретана или други спортови.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне