• Свеж
Зло Око Украс Автомобил Заден Поглед Огледало Виси Декор Торба Шарм Зло Око Декор

Зло Око Украс Автомобил Заден Поглед Огледало Виси Декор Торба Шарм Зло Око Декор

DEN 3.33

Од стока
Во продавницата

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Цереброри од пазарот На Џојбај.Опис. Ова е убав изглед на злото око виси украс, усвоен со избрани материјали. Уникатен изглед, нежен приврзок за зло око може да постигне подобар декоративен ефект. Тоа може да биде совршен висечки украс на вашата врата, прозорец, автомобил и ѕид и така натаму. Карактеристики. - Боја : Сина. - Материјал : Стакло, CCB. - Големина : 16,00Х5, 00Х1, 00см/6, 29Х1, 97Х0, 39ин. - Злото око виси декор усвојува цврст материјал, не е лесен за кршење и практичен за долг период на употреба. - Злото око, познато како заштита во турската и грчката култура, може да помогне во блокирање на злото и негативната енергија. - Можете да го дадете овој извонреден висечки украс на вашето семејство и пријатели или за себе само користен како колекција. - Детална изработка, нема бруси, мазна површина, што обезбедува фини детали за вас. - Дизајниран со висечка жица со монистра, лесно може да се закачи на ѕид, автомобил, врата, квака и на сите места што ви се допаѓаат. Декорот што виси на злото око прифаќа цврст материјал, не е лесен за кршење и практичен за долг период на употреба. |Злото око, познато како заштита во турската и грчката култура, може да помогне во блокирање на злото и негативната енергија. |Можете да го дадете овој извонреден висечки украс на вашето семејство и пријатели или за себе само користен како колекција. |Детална изработка, нема бруси, мазна површина, што обезбедува фини детали за вас. / Дизајниран со висечка жица со монистра, лесно може да се закачи на ѕид, автомобил, врата, квака и на сите места што ви се допаѓаат.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне