• Свеж
Јакна за постелнина за време и време

Јакна за постелнина за време и време

DEN 1.33

Од стока
Во продавницата

Времето и Тру додава тежок пресврт на вашиот пролетен изглед со нивната постелнина јакна стилизирана со зашилена јака и двојни предни џебови за дополнителна утилитарна талент. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Приближно. Должина : 23 ”. Моделот носи големина S. лесна. Зашилена јака. Затворање на предните копчиња. Двојни џебови со размавта однапред. Нелиран. 55% постелнина/45% вискоза. Машина за перење. Увезени. Јакна за ленени јакна за жени од време и TRU.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне