• Свеж
Берган Авто-О-Вечераат Миленичиња Фидер Авто-О-Вечераат Миленичиња Фидер

Берган Авто-О-Вечераат Миленичиња Фидер Авто-О-Вечераат Миленичиња Фидер

DEN 527.84

Од стока
Во продавницата

Берган Аут-О-Вечераат 25 Фидербренд За Миленичиња Њуфуд погодно се вчитува одозгора и единицата е одлична за употреба во одгледувачницата. Може да се монтира за постојана инсталација и лесно се чисти. Направена за поголемото милениче, оваа издржлива опција ја запечатува храната внатре додека вашето домашно милениче не одлучи да јаде.Карактеристики : . 25 килограми сува храна5 литри Бесплатен Материјал Во Согласност со water BPA / fda димензии : 14" x 14"x 23 " Боја : Сива / Сина Берган Aut-O-Dine 25 Фидер За Миленичиња, Сива/Сина, 14" x 14" x 23" : 25 килограми сува храна. 5 литри вода. Бпа слободен/фда во согласност материјал.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне