• Свеж
Време и трајно плетен фустан без ракави

Време и трајно плетен фустан без ракави

DEN 0.33

Од стока
Во продавницата

Останете кул и удобно во ова време и плетен фустан. Одликувајќи се со силуета инспирирана од вратот и резервоарот, оваа опуштена фустан без ракави ви овозможува лесно да се замарате во сезоната на топло време. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. приближно. 37 ”долг од центарот на вратот. Должина на коленото. Опуштено, стил во стил на замав. Лажички врат. Без ракави. Џебови од цвест на страни. Плетено тело. Нелиран. 95% рајон/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Фустан на резервоарот за вратот од време и вистинска.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне