• Свеж
Чудо на нација, момчиња за деца, обични плетени чевли, големини 7-12

Чудо на нација, момчиња за деца, обични плетени чевли, големини 7-12

DEN 302.08

Од стока
Во продавницата

Овие одлични момчиња за деца плетени патики се мора да ги имаат за секое дете. Овие момчиња чевли имаат плетен горен дизајн и затворање на лизгање што овозможува поудобно абење. Лесниот и спортскиот дизајн е одличен за каузален или активен стил. Се продава исклучиво на тркалезна пети. Пукана удобна нога. Плетени полиестер горниот. Дишениот плетен дизајн. Се лизга на. Флексибилна надворешна плоча. SR Outsole и Clocking. Увезени.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне