• Свеж
Дорман 700 - Клип Орев-М8-1

Дорман 700 - Клип Орев-М8-1

DEN 1.00

Од стока
Во продавницата

Дорман нуди сеопфатна линија На Клип / Пролетни Навртки за голем број автомобилски апликации. Тие се достапни за употреба со голема разновидност на големини на завртки, длабочини на грлото и опсези на панели. Со над 80.000 производи поддржани од тим инженери и експерти за производи со седиште во Соединетите држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механичари во дворот и самостојни низ Северна Америка. Изграден од висококвалитетни материјали за долготрајна издржливост. Достапни се многу различни стилови, вклучувајќи навој и широк панел. Спакувано во различни броеви на парчиња за употреба и со мали и со големи проекти. Исто така погоден за широк спектар на индустриски и комерцијални намени. Достапна поддршка - секој дел Од Дорман е поддржан од сертифицираниот тим за техничка поддршка НА ДОРМАН. Дополнителни Карактеристики Боја : Црна.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне