• Свеж
Женски Секси Вез Чипка Шуплива Проѕирна Долна Облека Дводелен Костум, Светло сина

Женски Секси Вез Чипка Шуплива Проѕирна Долна Облека Дводелен Костум, Светло сина

DEN 223.84

Од стока
Во продавницата

Женски Секси Вез Чипка Шуплива Проѕирна Долна Облека Дводелен Материјал За Костум : Стил На Чипка : сезони во секси стил : Четири сезони Тип : Дводелен костум подлога за Гради : Ниту Една Ткаенина : Мала Локација На истегнување : Меден Месец, брачна ноќ, забава за долна облека, пижами, Денот на Вљубените итн. информации за производот : исклучителниот стил на овој производ додава повеќе забава во вашиот семеен живот. Доколку сакате порелаксирано и поудобно чувство, можете големина, се препорачува да користите температура на водата од 30 степени или миење раце со ладна вода. Различни монитори имаат мала разлика во бојата, ве молиме не им пречи рачно мерење на големината, ќе има грешка од 1-3 См Пакување : 1 комплет Долна Облека ГОЛЕМИНА САД ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Биста Половината Колкот М 6 8 36 80-84см/31.50-33.07" 64-68см/25.20-26.77" 88-92см/34.65-36.22" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 36 Биста : 80-84см/31.50-33.07" Половината : 64-68см/25.20-26.77" Колк : 88-92см/34.65-36.22" големина шема : големина : с сад : 4 велика британија : 6 еу : 34 биста : 76-80см/29.92-31.50" ПОЛОВИНАТА : 60-64СМ/23.62-25.20" хип : 84-88см/33.07-34.65"големина : м сад : 6 велика британија : 8 еу : 36 биста : 80-84см/31.50-33.07" половината : 64-68см/25.20-26.77" колк : 88-92см/34.65-36.22"ГОЛЕМИНА : Л САД : 8 велика Британија : 10 еу : 38 биста : 84-88см/33.07-34.65" половината : 68-72см/26.77-28.35" колк : 92-96см/36.22-37.80"големина : xl сад : 10 велика британија : 12 еу : 40 биста : 88-92см/34.65-36.22" ПОЛОВИНАТА : 72-76СМ/28.35-29.92" хип : 96-100см/37.80-39.37"големина : xxl сад : 12 Велика британија : 14 еу : 42 биста : 92-96см/36,22-37,80" половината : 76-80см/29,92-31,50" колк : 100-104см/39,37-40,94" Бидете во центарот на вниманието во оваа секси долна облека што ќе направи да се чувствувате сигурни. Овој Специјален сет за дизајни ќе ви го украде срцето! и удобно, не можете да погрешите со овој неверојатен симпатичен сет!. Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне