• Свеж
Женски потресени кожни кожни чизми со чизми над коленото

Женски потресени кожни кожни чизми со чизми над коленото

DEN 1.33

Од стока
Во продавницата

Додадете софистициран стил во вашата гардероба со овие чизми преку коленото. Овој пар чизми се карактеризираат со кожни кожни нагоре што се креваат за да ги покриваат колената и се нагласени со детали за чипка на задниот дел и од страна. Наредените блок потпетици го комплетираат дизајнот. Висина на пета : 3 1/2-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 22 инчи. Обем на теле : 14 1/2 инчи. Ширина на чевли : Среден. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Faux кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне