• Свеж
Времето и времето на женското рамо го уништија бикини, големини S-3x

Времето и времето на женското рамо го уништија бикини, големини S-3x

DEN 1.67

Од стока
Во продавницата

Времето и Tru's Ruched ракав Бикини го врвот додава малку треперлив во вашиот стил на пливање со сјајна ткаенина Трикот. Овој врв на бикини има прилагодливо рамо на рамото за да можете да ја прилагодите ширината да биде густа или тенка колку што сакате. Отстранливи чаши и лесен заграден затворач ви овозможуваат да создадете вклопување и да изгледате како што треба. Парот назад со нашите странични странични бикини од дното на бикини (продадени одделно) за сет за појавување. Само на. Материјал : 82% најлон/18% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина M. Тип на чаши : Отстранлив. Затворање : Прилагодливо заградување на задниот дел. Ремени : Дебели ленти со прилагодливи раменици на разгалени. Деколте : Вклучување на В-вратот. Карактеристики : Сјајна ткаенина; Прилагодливо руширање на рамото. Забелешка : Секое парче за пливање за капење прикажано овде се продава одделно . Рукед бикини врвот за жени од време и Тру.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне