• Свеж
Организатор за чевли за складирање на плакари за интердзии, чиста

Организатор за чевли за складирање на плакари за интердзии, чиста

DEN 239.84

Од стока
Во продавницата

Подготвената кутија за плакарот на Interdesign со капакот на шарки е одлично решение за складирање за облека, постелнина, занаети и многу повеќе! Оваа пластична корпа има лесен отворен капак и е проucирен, така што ќе го пронајдете она што ви треба на прв поглед. Организатор за чевли за складирање на плакари за интердзии, чиста : стабилна, плакарот-пријателски дизајн со лесен отворен капак. Големина за складирање и организирање на чевли додека ги чува прашината без прашина. Проucирната кутија ви помага да го пронајдете она што ви треба на прв поглед. Направено од издржлива пластика без БПА. Мерки 7.2 "x 12,5" x 3,7 ".

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне