• Свеж
Активни женски активни високи лесни хеланки

Активни женски активни високи лесни хеланки

DEN 3.00

Од стока
Во продавницата

Добијте се во контурни хеланки на Авиа. Изработено со многу истегнување за удобно, ласкаво вклопување што лесно се движи со вас, без оглед што има денот. Тенок се вклопува низ колковите и бутовите, слабиот нога; Влечење на стајлинг; Макирање што се пее.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне