• Свеж
Летен Фустан Модни Женски Фустани В-Врат Летно Печатење Секојдневен Одмор Со Кратки Ракави Плажа Мини Фустан Секојдневен Фустан Со Плус Големина

Летен Фустан Модни Женски Фустани В-Врат Летно Печатење Секојдневен Одмор Со Кратки Ракави Плажа Мини Фустан Секојдневен Фустан

DEN 447.84

Од стока
Во продавницата

Мода Жени Фустани V-Вратот Лето Печатење Повик Краток Ракав Одмор Плажа Мини Фустан 1.Карактеристики : Печатење, Секојдневен, Носење,Удобен,тилски и моден дизајн, Летен Секојдневен Фустан.2.Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. 3.Стил : Овој Печатен Фустан Може Да биде Одличен под јакни или сам, носен со фармерки, шорцеви, Фустан,потпетици или станови, токму онака како што сакате 4.Повод : Секојдневен, Секси, Далиј, Роденден, Состаноци,Танцови Перформанси, Забава, Свадба,за работа, Клуб, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За Лето и Пролет. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Што добивате : 1 ПАРЧЕ женски Фустан информации За Производот : Сезона : Летен Пол : Жени, Девојка Прилика : Секојдневен, Далиј Материјал : Полиестерски Стил : Секојдневен, Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : Краток Ракав Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски фустани.Usukeubustsleevelungth LLarge81238108cm/42.52"29cm/11.42" 92cm/36.22 " Големина : LSize. : Ларгеус : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 108cm/42.52"Ракав : 29cm/11.42" Должина : 92cm/36.22 " Материјал : 60% Памук+35% Полиестер+5%Спандекс; Многу Мека, Дише и Удобна Ткаенина; може лесно да се облекуваат или да се облекуваат. Уникатни Карактеристики : Летни Фустани За Жени 2023/Фустан За Бебиња/Лабав Фустан/Секојдневен Фустан/Сарафан/Фустан Со Кратки Ракави На Вратот/Пролетен Фустан/Швајцарска Точка/Ѕвезден Принт/Должина На Коленото/Мини Фустан / Висок Струк/Целосно Обложен/Симпатичен Фустан/Мек Лесен/Фустани Кои Кријат Маснотии Во Стомакот/Породилни Фустани/Фустани За Бремени Жени Забележете : Овој Женски Фустан Можеби Работи Голем, Ве Молиме Намалете Ја Големината!!Ако Сакате Тенок Стил. Овој бохо и лабав фустан нудат најголема удобност. Убаво покривање во пределот на стомакот скријте мама стомак и за да бидете во подобра форма. Појавување : Одлично спарете го овој симпатичен летен фустан со високи потпетици или рамни сандали за секојдневен изглед. Симпатичен швајцарски фустан со точки со течен раб на возбуда, задолжителен фустан против вратот во вашата гардероба. Лабав мини фустан + високи потпетици/чизми + модерна чанта = прекрасни жени. Прилики : овој секојдневен мини фустан со врат v е совршен за секојдневно, забава, работа, состаноци, свадба, меден месец, коктел, одмор на плажа итн.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне