• Свеж
Checkerboard Printенски јуниори пулвер плишано руно графички џемпер

Checkerboard Printенски јуниори пулвер плишано руно графички џемпер

DEN 271.84

Од стока
Во продавницата

Плишани, со бохо -вибрација, што не треба да се сака за оваа маичка за печатење на таблата за печатење? Пријатно, удобно и многу забавно, сигурно ќе се за inубите во моментот кога ќе се лизнете на овој лежерен врвен руно. Спарете го со фармерки, хеланки или џоги за изглед подготвен за викенд. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : Екипаж со ребра. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави со манжетни со ребра. Ockебови : Ништо. Карактеристики : се печати; кадифен ткаенина. Checkerboard кадифен џемпер за жени.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне