• Свеж
Paco Rabanne 1.0oz мажи

Paco Rabanne 1.0oz мажи

DEN 878.40

Од стока
Во продавницата

Пако Рабан за мажи, создаден од Пако Рабан, беше воведен во 1973 година. Овој убав мирис содржи рузмарин, лаванда, Бергамот и е нагласен со мудрец, каранфил и кедар што го прави Пако Рабан совршен за обична и формална употреба. Од Пако Рабан 1,0 мл ЕДТ спреј.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне