• Свеж
Гаранималс бебе момче решетка со шорцеви

Гаранималс бебе момче решетка со шорцеви

DEN 287.68

Од стока
Во продавницата

Купете ја оваа колекција облека за мали деца од garanimals. Garanimals нуди облека за бебиња за бебиња во големини 2 T до 5 T. Нивната облека е дизајнирана со удобност и стил на вашето дете. Овие шорцеви за бебешки момчиња гаранимали, на пример, комбинираат стил и функција, така што вашето дете е секогаш на победничка страна. Се одликува со спортски прислушен дизајн на страните што му даваат на овој спортски предност. Во меѓувреме, ткаенината на мрежата ќе го задржи кул и сув без разлика дали ги валка рацете на игралиштето или ќе го прикаже својот атлетски талент на теренот. Другите карактеристики како еластичната лента за половината ја подобруваат удобноста за да може секогаш да ја стави својата најдобра нога напред или надвор од теренот. Гаранималс бебе момче решетка со шорцеви : 100% полиестер. Снимен. Шорцеви. Меша ткаенина. Вратот на екипажот. Еластична лента за половината. Достапно во разновидни бои. Машинско миење ладно со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно, да се намали суво ниско, ниско железо.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне