• Свеж
Xd Серија Xd 22X8. 8Х165. 105ет Сјај Црна Бланширан Тркало

Xd Серија Xd 22X8. 8Х165. 105ет Сјај Црна Бланширан Тркало

DEN 1.33

Од стока
Во продавницата

XD Серијата XD845 Штука Двојно Сјајна Црна Со Бланширани акценти тркало е 22x8, 25 тркало со 8x165, 1 шема на завртки и 105mm офсет. Дијаметарот на отворот на центарот е 121,5 мм. сликата На Тркалото е за општа референца за стил. Бројот на навртки, централното капаче и големината на усните може да варираат во зависност од дијаметарот, ширината, шемата на завртките и поместувањето. Тестирајте ги сите тркала на возилото пред монтирање гуми. МОНТИРАНИТЕ ТРКАЛА се СМЕТААТ ЗА КОРИСТЕНИ и не се Враќаат! XD СЕРИЈА Xd845 22x8, 25 8x165, 1 105et Сјај Црна Бланширан тркала KMC тркала се како ниеден друг. KMC Тркалата произведуваат врвни дизајни имајќи го предвид квалитетот повеќе од 30 години. Серијата KMC XD е одличен избор дали вашиот камион е залиха или подигнат.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне