• Свеж
Златниот скрипта II Монограм Дуветска обвивка

Златниот скрипта II Монограм Дуветска обвивка

DEN 1.67

Од стока
Во продавницата

IDG Gold Script II Монограм Duvet Cover : 100 % полиестерско лице, 50 %/50 % полиестерски памук се мешаат назад. Машинско миење и суво. Скриено затворање на патент. Достапно во Кинг, кралица и близнак. Убава уметност од MWW Design Studio создава дизајн за овој дух управуван од уметност. Печатено во извонредни детали за ткаен дух, ова е моментална фокусна точка на секоја спална соба. Ткаенината е ткаена од полиестер со лесна нега и е поддржана со мека ткаенина од поли/памук мешавина. Текстурата во ткаенината дава димензија и уникатен изглед и чувство на духот.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне