• Свеж
Ичуани Сандали За Жени Дозвола Женски Дами Мода Секојдневен Кристал Отворен Прст Кристал Сандали Ниска Пета Чевли

Ичуани Сандали За Жени Дозвола Женски Дами Мода Секојдневен Кристал Отворен Прст Кристал Сандали Ниска Пета Чевли

DEN 0.67

Од стока
Во продавницата

Женски шупливи сандали со клин со тркалезни прсти со еднобојни флип апостолки знајте што е можно повеќе за вашето барање за да можеме да ви помогнеме со вашите специфични потреби. Секогаш сме среќни да помогнеме секаде каде што е можно.ЗАБЕЛЕШКА : Бидејќи Различни Компјутери Различно Ги Прикажуваат Боите, Бојата на Вистинската Ставка Може Малку да Варира од Горенаведените Слики.Топол Потсетник : Различни Стилови На Чевли, Ве Молиме Изберете Ја Големината Според Типот На Стапалото. Опис : Пол : Жени/Девојка Материјал : Пусоле Материјал : Затајување : Четири сезони/Пролет/Aut/Лето Соодветни Сцени : Отворено/Секојдневно/Забава/Свадба/Работа/Слободно Време : Секојдневен,Моден,Колеџ,Елегантен Стил На Пети : Висок Стил На Тркалезна Пета : Становите Се Зголемуваат Високо : должина На Нотубата : Обем На Нотубата : Висока Потпетица На Ношо : 4см/1,58"Пакет : 1 Пар чевли( Не Вклучувајќи Кутија За Чевли) Ичуани Сандали За Жени Дозвола женски дами мода Обични Кристално Отворени Прсти Кристал Сандали Ниска Пета Чевли. €Карактеристики : Женски сандали / сандали со сите натпревари / удобни сандали / сандали со мек ѓон / лесни / нелизгачки / без мелење / дише. ●Уникатен Дизајн● : Мода, класичен и разноврсен, смисла за дизајн, елеганција, уникатна креативност, мека и мазна. ①Прилика : погоден е за на отворено, погоден за шопинг, може да се совпадне со разни фустани и Маици, тоа е задолжителна сандала во лето, погодна за целодневно носење и празници. ●Големина} : стандард За Големина, можете да го купите според табелата со големини. `+Како подарок : тоа е добар избор за родендени, фестивали, пријатели, сопруги, подароци. Ако имате било какви прашања, можете да не контактирате во секое време, ние ќе ви одговориме во рок од 860 часа.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне