• Свеж
Блескави Колекција 14к Круг Син Сафир И Бел Дијамант Дами Камен Свадба Бенд Прстен, Бело Злато, Големина 5

Блескави Колекција 14к Круг Син Сафир И Бел Дијамант Дами Камен Свадба Бенд Прстен, Бело Злато, Големина 5

DEN 7266.08

Од стока
Во продавницата

Оваа прекрасна свадба бенд карактеристики 7 камења круг сина сафир & 0.20 кт. белиот дијамант наизменично во поставување на наклон. Сите дијаманти Се Природни и не се третираат, минималната дијамантска боја е I-J & јасноста Е I2-I3. Сите камења се пенливи и 100% природни. СИТЕ наши производи СО бесплатна кутија за подароци и 100% гаранција За Задоволство. Синиот Сафир има многу темно сина боја-Бојата варира од фотографијата. ШКУ # К1752 Други големини на прстени може да се испорачаат порано. Повеќето прстени може да се променат големината.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне