• Свеж
Г -дин кафе -чаша програма може да се програмира црна и не'рѓосувачки челик производител на кафе

Г -дин кафе -чаша програма може да се програмира црна и не'рѓосувачки челик производител на кафе

DEN 1.33

Од стока
Во продавницата

Подобрете го стилот на вашата countertop со импресивниот г-дин кафе 12-чаша Програмабилен производител на кафе, BVMC-VMX37 WM. Програмиран кафе -производи што може да се програмира за кафе е способен да поднесува 12 чаши освежувачко кафе секој пат. Функцијата за сервирање на пауза за пијалаци ви овозможува да ја вкусите првата шолја кафе додека машината за кафе производител сè уште се подготвува. Отстранливата корпа за филтрирање овозможува лесно чистење. Прозорецот за вода ви овозможува да го следите процесот на подготовка, истовремено овозможувајќи лесно пополнување на резервоарот. Овој елегантно дизајниран кафе -кафе со акценти од не'рѓосувачки челик не само што изгледа одлично во вашата кујна, туку и приготвува одличен тенџере со кафе. Со разноврсна програмабилност, селектор на јачина на пијалаци и тајмер за свеж пива, овој г-дин Кафе 12-чаша Програмибилен производител на кафе, BVMC-VMX37 WM ќе ве разбуди со целото вкус на кафето со совршен вкус што го посакувате. Овој компактен, програмибилен сад за кафе, исто така, заштедува простор на вашиот countertop. Г-дин Кафе 12-чаша Програмабилен производител на кафе : Акценти од не'рѓосувачки челик го збогатуваат стилот на вашиот Muchenthe Mr. Cafe Probramable Cafe Chafe има 2-часовно автоматско исклучување на силата на јачината на пауза за време Timer Chaskespecial Cleanging Cycle Fresh Timer Timer обезбедува вашето кафе е топло и свежо кога ви е потребна филтрација на Storage Water Windows Cord Storagewater вклучен 1-годишна гаранција од не'рѓосувачки челик кафе-производител на кафе, модел# BVMC-VMX37 WMSE сите производители на кафе. Заштеди пари. Живеј подобро.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне