• Свеж
Babysbule Женски Врвови Дозвола Жени Сјај Ремени Резервоарот Блузи Дами Секси Искра Ками Замав Елек Клуб Облека

Babysbule Женски Врвови Дозвола Жени Сјај Ремени Резервоарот Блузи Дами Секси Искра Ками Замав Елек Клуб Облека

DEN 1.00

Од стока
Во продавницата

Женски Блескави Врвови На Резервоарот Дами Секси Искра Ками Замав Елек Клубска Облека ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.  јадења : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.Стилски и мода ве прават попривлечни3.Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Информации за производот : Сезона : Лето : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Полиестердекорација : Должина На Необлекување : Над Тип На Шема На Колена : Цврст Стил : Мода, Каузалност што добивате : 1 Еез Жени Вестноте : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот ве молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Бебисбуле Женски Врвови Клиренс Женски Блескави Врвови На Резервоарот Дами Секси Искра Ками Замав Елек Клубска Облека. ● Ткаенина● : Каузални летни врвови. Висококвалитетен материјал. Мека ткаенина, еластична, лесна, дише не проѕирна и е пријателска за кожата, ќе се чувствувате меко и удобно, никогаш нема да зажалите што ја добивте. €Карактеристики : блузи За Резервоари/врвови за Култури/Тренинг/плус големина/врвови На Корсет/Халтер. Лабаво Вклопување, Моден Едноставен Дизајн.Основна симпатична блуза, трендовски и елегантен, Покажете ја вашата доверба и Шармантен изглед. €Натпревар} : женските основни блузи се спарени со фармерки, тексас шорцеви тексас јакна и хеланки, спортски панталони, здолништа, некои убави додатоци, чанти за рамо и слатки капи за да поминат убав и секојдневен одмор. Погоден за носење во пролет, лето и fall. `+Прилики : ова е совршен летен секојдневен врв што може да се носи како секојдневно носење, погоден за активности на отворено, шопинг, состаноци, забави и какви било други прилики. Овие слатки врвови може да се подарат и на пријателите и семејството. ①Перење : машинско перење или рачно Перење /Сушење На Линија /Не Избелувајте. `+ Големина : ние не користиме табела со големини. Ве молиме проверете ја табелата со големини во" слика На Производот " пред да нарачате за да се осигурате дека ќе ја добиете точната големина.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне