• Свеж
Подвижни Пријатели Куче Милениче Куче И Мачки Памучни Маици 2пк, Пица Карирана, Средна

Подвижни Пријатели Куче Милениче Куче И Мачки Памучни Маици 2пк, Пица Карирана, Средна

DEN 2.00

Од стока
Во продавницата

Воведување на најновиот додаток во гардеробата на вашиот крзнен пријател-Луливи Пријатели Памучни Маици за кучиња! Направени со најмека памучна ткаенина, нашите Маици нудат совршена комбинација на стил, удобност и функционалност. Изработени со љубов и грижа, Нашите маици за кучиња се дизајнирани да го одржуваат вашиот пуч да изгледа симпатично и да се чувствува пријатно во текот на целиот ден. Достапни во низа живописни бои и симпатични дезени, нашите Маици се совршени за секоја пригода, без разлика дали се работи за лежерна прошетка во парк или специјален настан. Нашите Маици имаат удобна, растеглива јака која лесно се лизга над главата на вашето куче и цврсто вклопување што го гушка телото на вашето кученце без да го ограничува движењето. Памучната ткаенина што дише е совршена за сите сезони, одржувајќи го вашиот крзнен пријател ладен во лето и топол во зима. Со Памучна маица Со Подвижни Пријатели, вашето куче може да ужива во совршената комбинација на удобност и стил. Нашите Маици се перат во машина, што ги прави лесни за чистење и одржување. Затоа, продолжете и расипете го вашиот крзнен пријател Со најдобрите Маици за кучиња на пазарот! Изберете Луливи Пријатели за висококвалитетна, достапна и стилска облека за кучиња. Вашиот крзнен пријател не заслужува ништо помалку од најдоброто! Мека и удобна : Изработени со најмека памучна ткаенина, нашите Маици му нудат на вашиот крзнен пријател пријатно и удобно вклопување што ќе им се допадне. Стилски и трендовски : со низа живописни бои и преслатки дезени, нашите Маици се совршени за секоја пригода и ќе го одржат вашето кученце стилски и тренди. Лесни за носење : Нашите Маици имаат растеглива јака што лесно се лизга над главата на вашето куче и цврсто вклопување што го гушка нивното тело без ограничување на движењето. Совршено за сите сезони : памучната ткаенина што дише е совршена за сите сезони, одржувајќи го вашето куче ладно во лето и топло во зима. Лесни за чистење : Нашите Маици се перат во машина, што ги прави лесни за чистење и одржување, така што вашиот крзнен пријател може да изгледа најдобро во секое време.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне