• Свеж
Кристална Круна Лента За Глава Свадба Круна Коса Бенд Невеста Додаток За Коса

Кристална Круна Лента За Глава Свадба Круна Коса Бенд Невеста Додаток За Коса

DEN 215.84

Од стока
Во продавницата

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава од Страна На Pendhourish Од Пазарот Joybuy.Опис. Ова е извонредна кристална круна, која е изработена од квалитет . материјали. Таа е погодна за невестински свадбени додатоци и коса . декорација. Може да се користи за свадби, родендени, матурски, фестивали, . домаќинство, прослава на годишнината, деловни подароци, церемонија на отворање,. комеморација на награди итн.  . Карактеристики. - Материјал : Легура. - Изработени од материјали од премиум легура, исклучителен изглед, издржлив за носење. . - Нежен, луксузен и лесен за преносливо носење. - Ве прават попривлечни, шармантни и привлечни во толпата. - Одличен подарок за невеста, деверуша, сопруга, девојка, пријателка, мајка итн. - Погоден за Ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста, косплеј, матурска, роденден, прослава, празник, годишнина итн. Изработени од материјали од премиум легура, исклучителен изглед, издржлив за носење. Нежен, луксузен и лесен за преносливо носење. Направете повеќе привлечни, шармантни и привлечни во толпата. Одличен подарок за невеста, деверуша, сопруга, девојка, пријателка, мајка итн. Погоден за Ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста, косплеј, матурска, роденден, прослава, празник, годишнина итн.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне