• Свеж
Комплет за меринг од одлична вредност за одмор, Оз

Комплет за меринг од одлична вредност за одмор, Оз

DEN 0.67

Од стока
Во продавницата

Овој празник, направете нешто празнично и слатко со комплетот за меринг со голема вредност за одмор. Овој комплет исполнет со забава вклучува мешавина од меринг, прав во боја, мешавина од посипување и торба за цевки од џамбо. Заедно со овој комплет, две белци со голема вредност и хартија за пергамент се сè што ви треба за да ги направите овие магични конфекции на елката за елка. Послужете ги овие вкусни третмани на вашата празнична забава или однесете ги во куќата на пријател како внимателно изненадување. Соберете ги пријателите и семејството заедно за да создадете весели третмани и празнични спомени со комплет за меринг со голема вредност. Со нашиот широк спектар на категории на производи кои опфаќаат потрошувачки на намирници и домаќинства, ние ви нудиме различни производи за потребите на вашето семејство. Нашите производи се погодно достапни на Интернет и во продавниците на национално ниво, овозможувајќи ви да зачувате и да заштедите пари во исто време. Комплетот вклучува : мешавина од меринг, прав во боја, мешавина од посипување и торба за цевки од џамбо. Needе ви треба : 2 одлични белки од јајца и хартија за пергамент. Забавно и празнично. Одлична семејна активност. Служете на забава или однесете во куќа на пријатели.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне