• Свеж
Девојки од wallидови со долги ракави со долги ракави со вратоврска, големини 4-16

Девојки од wallидови со долги ракави со долги ракави со вратоврска, големини 4-16

DEN 2.67

Од стока
Во продавницата

Оваа печатена качулка од wallидови е одличен додаток на вашите девојки гардероба. Оваа качулка не е само симпатична, туку е и многу мека и удобна. Доаѓа во неколку отпечатоци за да може да ја меша и да одговара за дополнителен стил. Материјал : 70% полиестер/25% рајон/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Тежина : лесна. Јака : прицврстен аспиратор. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : вратоврска на полите; печатење на сите. Печатете ја вратоврската предната худи за девојчиња од wallиден цвет.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне