• Свеж
Подобри домови и градини ширина памучна ткаенина, двор покрај завртката, цврсто злато

Подобри домови и градини ширина памучна ткаенина, двор покрај завртката, цврсто злато

DEN 1.67

Од стока
Во продавницата

Подобра домашна и градини 100% памучна ткаенина доаѓа како 8 двор од завртката. Подобри Home & Gardens совршено спакувани за сите ваши потреби за проект за грабнување и занает. Подобри домови и градини од памучна ткаенина, цврста во злато, додава чист, јасен изглед. Подобри домови и градини се одлични за сите ваши потреби за шиење, занаетчиство и ватирање. Нека Подобриот Home & Gardens го даваат пополнетиот изглед на сите ваши проекти за занаетчиство. Подобри дома и градини. 100% памук. Упатства за лесна нега. Модел : Цврст. Боја : злато. Ширина од 54 инчи. 8 двор покрај завртката.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне